Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Cімейне свято в народних традиціях

Переглядів: 7024
09.12.2011 - 14:09
Cімейне свято в народних традиціях

8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду».

На початку свята глядачі, молодь та мешканці міста познайомились з обрядом сватання, яким завжди починались передвесільні обряди в українській родині. На сцені актори театрального колективу розіграли театралізацію сватання, використовуючи оригінальний текст обряду, рушники, вишиванки та невід’ємний атрибут всіх обрядів – хліб. Для проведення ігрової частини сімейного свята на сцену запросили родини, члени яких працюють в  різних галузях соціальної сфери - освіти,  охорони здоров’я, культури. Глядачі та учасники свята  не тільки ознайомились з різновидностями народних свят та обрядів, а ще прийняли в них участь. Подружжя малювали, грали на незвичайних музичних інструментах, слухали та відгадували «сповідь діжі», куштували смачні бублики, підстрибуючи на коцюбах. Протягом свята зі сцени лунали українські  веселі пісні у виконанні ансамблю народної пісні «Джерело» та солістів вокальної студії «Дзвінкі голоси». Атмосфера свята, домашнього затишку, тепла й  доброзичливості  зберігалась на протязі проведення всього заходу. Це свято  свідчить про те, наскільки багате й цікаве духовне надбання нашого народу, яке залишилось нам у спадок. Не дарма кажуть: «Нація живе, доки живе її культура».

8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду». 8 грудня 2011 року в Артемівському міському народному Домі відбулось сімейне свято в народних традиціях «Про далеку давнину, молодого й молоду».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально