Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Донецька обласна рада

Представники Бахмутського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області прийняли участь у заході «Бахмутського бюро правової допомоги»

Переглядів: 3250
14.09.2018 - 10:37

12.09.2018року представники Бахмутського міськрайонного відділу  філії ДУ «Центр пробації» разом із дітьми, які перебувають у конфлікті із законом,  прийняли участь у правопросвітницькому заході з профілактики підліткової злочинності «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час проведення заходу начальник відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» О.Л.Болотюк  розкрила дітям поняття «кримінальної відповідальності», визначила види злочинів та відповідні покарання. Діти прийняли активну участь у правовому брейн-рінгу та отримали у подарунок книжки від Діму Книги «Еней» у м.Бахмут.

Слід відзначити, що проведення правопросвітницьких заходів для дітей, які перебувають у конфлікті із законом,   підвищує рівень їх знань про наслідки вчинення правопорушень.

Тетяна Курскова,
Бахмутський МРВ філії ДУ «ЦП»
в Донецькій області

Представники Бахмутського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області прийняли участь у заході «Бахмутського бюро правової допомоги».

Останні статті на сайті