Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Проведення екологічного форуму «Екологія промислового регіону»

Переглядів: 295
14.09.2018 - 16:26
Проведення екологічного форуму  «Екологія промислового регіону»

14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».

Програмою Форуму було передбачено проведення екологічної виставки та науково-практичної  конференції за напрямками: «Атмосферне повітря та моніторинг», «Водні ресурси», «Поводження з відходами», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм».

У заході прийняли участь: голова Донецької облдержадміністрації, міністр екології та природних ресурсів України, депутати Верховної Ради України, представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування області, громадських і наукових організацій, а також фахівці підприємств.

Під час проведення Форуму було обговорено найважливіші проблеми охорони довкілля, питання впровадження екологічно-чистих технологій, підвищення економіки і соціальної сфери, використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії.

14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».14.09.2018 року у м. Краматорськ, в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Бахмутська міська рада прийняла участь в ІІІ екологічному Форумі «Екологія промислового регіону».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально