Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Свято мікрорайону Цветмет

Переглядів: 527
01.10.2018 - 10:43
Свято мікрорайону Цветмет

Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали  мешканці мікрорайону  Цветмет.  Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3.

На святі були присутні почесні гості, жителі мікрорайону, старожили та молоді сім'ї, школярі.

Зі святом мешканців привітала заступник міського голови Вікторія Точена. Вона вручила подарунки сімейній парі, яка відмітила п’ятдесяту річницю подружнього життя, довгожителям та сім’ям з дітьми.

Святковий концерт жителям мікрорайону подарували творчі колективи «Бахмутського міського народного Дому», а майстри народного мистецтва організували виставки своїх робіт.      

Наприкінці свята на мешканців чекав гарячий чай  та  солодкі подарунки від міського голови Олексія Реви та депутата Бахмутської міської ради Олексія Нікітенко.

Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3. Останніми у святковому марафоні до Дня міста 28 вересня вітання приймали мешканці. Урочистості відбулися на території Бахмутської загальноосвітньої школи №3.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально