Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Мистецтва світ великий і чарівний»

Переглядів: 544
02.10.2018 - 13:45
«Мистецтва світ великий і чарівний»

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута.

Приємно усвідомлювати, що в цей день ми стаємо причетними до великого творчого дійства, адже в усіх куточках світу, в усіх концертних залах звучить музика, об’єднуючи професійних музикантів, аматорів та всіх, хто має відношення до цього прекрасного виду мистецтва.

«Мистецтва світ великий і чарівний» подарували 1 жовтня 2018 року слухачам творчі колективи та солісти Школи мистецтв міста Бахмута. Святково прикрашений зал, елегантні ведучі, виставка творчих робіт учнів художнього відділення – все надихало на творчість і створювало святкову атмосферу. Концертна програма, як завжди, була колоритною, охопивши різні стилі та жанри. В ній звучали класичні твори, сучасні та джазові композиції, народні та естрадні пісні. Шоу-група «Кіндер +», вокальний ансамбль «Черемшина», солісти Вороненко О., Карая М., Андрєєва О., Дьяченко Д., камерний оркестр учнів «Гармонія» та ансамбль акордеоністів змінювали на сцені один одного, гідно демонструючи свої творчі досягнення.

Традиційно, поряд з юними музикантами в концертній програмі взяли участь і викладачі Школи мистецтв. Яскраві виступи народних аматорських колективів камерного хору «Елегія» та інструментального ансамблю «Дивертисмент», дуету баяністів (Виноградова А.В. – Шаповалов О.В.), інструментального ансамблю «Smile», камерного дуету (Сисенко Ю.М. – Коломойцева Н.С.) додали дійству особливого колориту та вразили майстерністю виконання. Концерт завершився «Одою музиці» яку натхненно виконав хор учнів «Фантазія».

Зі святом Музики викладачів, учнів та всіх прихильників музичного мистецтва привітала директор Школи Гринь Євгенія Василівна. Вона побажала, щоб музика назавжди залишалась у житті кожного, щоб вона і надалі надихала та окриляла нас, додавала життєвих сил та позитивних емоцій, приємних почуттів та чудового настрою! Концерт пройшов на єдиному подиху. Кожен виступ слухачі супроводжували бурхливими і щирими оплесками.

Дуже приємно, що ми маємо свою особливу, вишукану публіку, яка з бажанням відвідує концертні заходи Школи мистецтв, цінує живе звучання музики та відчуває потребу в естетичному задоволенні від неї. Сподіваємось, що концертний сезон 2018-2019 року, який розпочався у цей день, стане для слухачів творчою родзинкою і насолодою, а для юних виконавців та їх викладачів поштовхом для нових музичних і професійних здобутків.

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Щороку концертною програмою зустрічають це свято і в Школі мистецтв міста Бахмута.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально