Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

У 2018 році на закупівлю ліків та вакцин Уряд виділив з бюджету майже 6 млрд.грн.

Переглядів: 1511
02.10.2018 - 15:42
У 2018 році на закупівлю ліків та вакцин Уряд виділив з бюджету майже 6 млрд.грн.

У 2018 році на закупівлю ліків та вакцин Уряд виділив з бюджету майже 6 млрд.грн. Всі лікувальні заклади отримали перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державні кошти.

Йдеться про забезпечення ліками з Національного переліку лікарських засобів, який затверджений Постановою КМУ. До цього  переліку входять 427 безпечних та реально працюючих діючих речовин від усіх найбільш поширених захворювань.

Перелік препаратів, що входять до Нацпереліку можна переглянути на сайті МОЗ, або завантаживши мобільний додаток «Ліки. Контроль».

Усі медичні заклади повинні оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності, для того, щоб кожна людина могла дізнатись, які ліки вона має отримати безкоштовно під час лікування у стаціонарі.

В лікувальних закладах міста інформація про наявність лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, щотижнево оновлюється на сайті «Є-ліки» та інформаційних стендах лікарні.

За 8 місяців 2018 року у цілодобовому стаціонарі  КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» проліковано 8909 осіб, у 2017 році -11068 осіб.

Фактичні видатки на медикаменти на 1 ліжко-день у  2018 році склали 31,86 грн., у 2017 році-10,15 грн.

За 8 місяців 2017 року за кошти місцевого бюджету було закуплено медикаментів, виробів медичного призначення та перев’язувальних матеріалів на суму 3159,8 тис.грн., за 8 місяців 2018 року – 2604,9 тис.грн.

Відшкодування з місцевого бюджету за ліки за безкоштовними рецептами за 8 міс. 2017 року  становило 482 тис.232 грн. За аналогічний період 2018 року відшкодування за ліки за безкоштовними рецептами становить 306 тис.770 грн.

Звичайно, в умовах наявного фінансування лікарні не можуть забезпечити безоплатним лікуванням всі контингенти пацієнтів, хоча ургентна допомога у першу добу перебування надається безоплатно на 100%. Частково  забезпечуються бюджетними ліками соціально незахищені верстви населення, діти та пільгові категорії.

«Є ЛІКИ» — сайт (https://eliky.in.ua), на якому кожен пацієнт у своїй лікарні може перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти.

Ресурс «Є ЛІКИ» дозволяє пацієнту перевірити наявність необхідних йому ліків у лікарні, придбаних за бюджетні кошти. Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях країни як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Щотижневе оновлення кількості лікарських засобів забезпечує актуальність інформації.

Начальник  Управління охорони
здоров’я  Бахмутської міської ради                                          О.О.Миронова


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально