Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Співпраця з ПРАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН» триває

Переглядів: 187
04.10.2018 - 11:03
Співпраця з ПРАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН» триває

03 жовтня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  черговий інформаційно-консультаційний захід – міні-ярмарок вакансій, який організовано з метою підбору співробітників для ПРАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН», внаслідок якого двоє клієнтів центру зайнятості виявили бажання працевлаштуватись на підприємство, а ще двоє відвідувачів надали роботодавцю свої резюме. Всього міні-ярмарок відвідали 8 шукачів роботи.

На початку заходу начальник відділу кадрів ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН» Тетяна Цуканова розповіла про діяльність підприємства, ознайомила присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці. ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН» – м’ясопереробне підприємство. Виробник спеціалізується на переробці м’яса птиці, свинини і яловичини і виробляє м'ясоковбасні вироби, делікатеси з птиці, а також напівфабрикати. Підприємство розташоване в Костянтинівському районі. Запуск нових цехів та розширення виробництва затребувало збільшення чисельності персоналу.

Роботодавець звернувся за сприянням в укомплектуванні вільних робочих місць до Бахмутського міського центру зайнятості. У зв’язку з нарощуванням виробництва підприємству потрібно близько 150 осіб за різними професіями, як на основне виробництво, так і в допоміжні підрозділи. Тетяна Цуканова розповіла, що підприємство пропонує стабільну оплату праці, харчування працівників, безкоштовний проїзд до місця роботи та в зворотній бік.

Під час заходу учасники ярмарку мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості, серед яких: зйомки відеорезюме та відео-вакансій, відео-презентації роботодавців, проведення онлайн-співбесід з роботодавцем. Присутні також отримали консультації щодо сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх працевлаштуванню.По закінченню заходу усі зацікавлені особисто поспілкувались з роботодавцем, заповнили анкети та пройшли попередню співбесіду.

03 жовтня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  черговий інформаційно-консультаційний захід – міні-ярмарок вакансій, який організовано з метою підбору співробітників для ПРАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально