Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Ярмарок «День садівника»

Переглядів: 666
09.10.2018 - 09:08
Ярмарок «День садівника»

06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».

На ярмарку було 200 торгових точок з величезним асортиментом саджанців різноманітних декоративних і плодових дерев, кущів, троянд та інших квітів, мед, овочі, а також продовольчі товари, вироблені підприємствами переробної та харчової промисловості міста та регіону.

Серед учасників - ДП «Дослідне господарство Бахмутської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва УААН», ТОВ «Бахмут-хліб», ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», ПП «Еко-центр «Парадиз», ТОВ «Смарагдовий сад».

Крім традиційних учасників ярмарку було багато жителів - продавців м.Бахмута, Бахмутського району, сусідніх міст і районів Донецької області.

На ярмарку «День садівника» продано сільгосппродукції та продовольчих товарів на суму 208,6 тис. грн.

06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».06-07 жовтня в м. Бахмуті в рамах «Дня міста» проводився традиційний ярмарок «День садівника».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально