Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Квест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятами

Переглядів: 634
11.10.2018 - 09:57
Квест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятами

Головна умова освітнього процесу - навчання має бути цікавим для дитини. Тому в педагогічному арсеналі вихователя весь час повинно знаходитися щось нове, аби заохотити дітей, такою новинкою є квест.

Тема використання квесту в освітній роботі закладу дошкільної освіти стала об’єднуючим фактором для слухачів творчої групи «Зелена планета» та учасників методичного об’єднання «Фізкультурні цікавинки», засідання яких провели на базі дошкільного закладу №10 «Кристалик».

Під час бінарного виступу методичних керівників Куценко Ганни та Поспєлової Інни присутні педагоги дізналися про класифікацію квестів, алгоритм складання та освітні можливості даної форми роботи. Учасники засідання мали змогу побачити комплексне вирішення освітніх завдань у квесті «У пошуках осінніх скарбів» для дітей старшого дошкільного віку, який на високому рівні провели вихователь садочка №10 Тихова Тетяна та інструктор з фізичного виховання дошкільного закладу №10 Солодкова Вікторія. Слухачі бінарного засідання поділилися досвідом роботи щодо проведення квестів з різних напрямків освітньої діяльності.

Наприкінці засідання присутні дійшли до висновку, що квес-технологію потрібно активно впроваджувати в практику роботи, бо вона максимально розкриває сучасні тенденції дошкільної освіти.

Квест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятамиКвест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятамиКвест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятамиКвест-технологія як нова форма роботи з дошкільнятами

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально