Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

З Україною в серці

Переглядів: 391
17.10.2018 - 15:43
З Україною в серці

14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів була святковим днем захисників Вітчизни. Тому вже кілька років поспіль, в Україні цей день поєднав два свята – День Українського козацтва та День захисника України.

12 жовтня 2018 року творчі колективи Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів саме до цих свят. Виступи розпочались у загальноосвітній школі №18 імені Дмитра Чернявського, де відбувся концерт «З Україною в серці». Учасниками дійства стали учні та викладачі, а також учасники бойових дій, військовослужбовці, ветерани. Свою творчу майстерність присутнім натхненно дарували солісти та ансамблі Школи мистецтв: шоу-група «Кіндер+», тріо домристів (Артюх І., Івко М., Лубенська В.), дует Шевченко А. – Разумовська К., дует акордеоністів Квятковський Р. – Коваленко І. та інші.

Бурхливі оплески, теплі слова привітань, зворушливі спогади створили неперевершену атмосферу свята та подарували усім добрий настрій. Низку святкових виступів продовжив Народний аматорський колектив камерний хор «Елегія». Який взяв участь в Урочистому заході у Комунальному закладі культури «БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЄВГЕНА МАРТИНОВА» «Сила нескорених». У виконанні колективу прозвучали Гімн України, яким було відкрито урочистості та українська народна пісня «Гей, соколи».

З Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серціЗ Україною в серці

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально