Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»

Переглядів: 796
17.10.2018 - 15:49
Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»

Учням та викладачам Школи мистецтв міста Бахмута випала чудова нагода стати учасниками національного флешмобу «Від Карачуна до Говерли». До складу делегації неперевершеної мандрівки увійшли: шоу-група «Кіндер+», учениця вокально-хорового відділення Шевченко Анастасія, керівник і викладач Ольга Богданова, концертмейстер Ярослав Баєв та керівник групи – директор Школи мистецтв Гринь Є.В.

Вокально-хореографічний національний флешмоб за участю талановитих дітей зі Сходу України був організований «Всеукраїнським благодійним фондом «Зірки та зіроньки» за підтримки Українського культурного фонду Міністерства культури України. Захід охопить більшу частину України – від Костянтинівки до Івано-Франківська. На перонах станцій Костянтинівка, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Полтава відбудуться короткотривалі виступи талановитих дітей, багаторазових лауреатів фестивалю «Зірки та зіроньки».

Концертна мандрівка розпочалася 15 жовтня 208 року з урочистого покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам Збройних сил України на горі Карачун та вручення подарунків військовослужбовцям. Учасників фестивалю «Зiрки та зіроньки» привiтали начальник департаменту сім’i, молодi та спорту Донецької облдержадмiнiстрацiї Володимир Мицик та начальник управлiння сім’i та молодi, заступник начальнику департаменту сім’i, молодi та спорту Донецької облдержадмiнiстрацiї Лiлiя Золкiна. Надалі, продовженням дня та вечора став яскравий виступ учасників на вокзалі Харкова.

З нетерпінням чекаємо на цікаві новини зі Львова та Івано-Франківська…

Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»Національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально