Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

«Людина – НЕ ТОВАР!»

Переглядів: 331
19.10.2018 - 14:27
«Людина – НЕ ТОВАР!»

18 жовтня  відзначається  Європейський  день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо  проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в рамках Всеукраїнської акції «Хода за свободу» Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на площі Свободи проведено молодіжну інформаційну акцію «Людина – НЕ ТОВАР!».

Участь в акції взяли студентська молодь вищих навчальних закладів та учнівська молодь закладу професійно-технічної освіти. Під час проведення акції присутніх проінформовано про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, роз’яснено про основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Волонтерам – учасникам акції роздано інформаційний матеріал для розповсюдження серед мешканців міста, а також визначено локації для кожного навчального закладу, щоб охопити якомога більшу кількість населення.

«Людина – НЕ ТОВАР!»«Людина – НЕ ТОВАР!»«Людина – НЕ ТОВАР!»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально