Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Щодо питної води

Переглядів: 540
19.10.2018 - 14:34
Щодо питної води

За даними лабораторних досліджень питної води у розподільчій мережі м. Бахмут  Бахмутською районною філією ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» встановлено невідповідність води нормативам щодо запаху. Це відчувають всі мешканці східного району та центру міста, водопостачання яких здійснюється переважно водою з каналу Сіверський Донець-Донбас.

На наш запит керівництво Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» роз’яснює, що у зв'язку з аномально високим рівнем температури повітря, в річці Сіверський Донець впав рівень води. З метою поповнення водності басейну річки, розпочате тимчасове скидання води з регулюючого Червонопавлівского водосховища, яке містить велику кількість синьо-зелених водоростей різного видового складу.
Дійсно, окремим водоростям цього водосховища, зокрема, афанізоменону  та анабені, притаманний запах, схожий на запах дусту (затхлий, твані, застійний, болотний та ін.), який, відповідно, може передаватися в питну воду. 

За інформацією Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», зараз    вживаються  необхідні заходи, в тому числі, технологічного характеру, для  видалення запахів.

Наявність у воді неприємного запаху не становить загрози для життя і здоров'я населення.
За  лабораторними даними, відхилення якості питної води за мікробіологічними та іншими  санітарно-хімічними показниками у водопровідній мережі м. Бахмут не зареєстровано.
Втім, з огляду на наявність неприємного запаху у воді, для питних потреб можна рекомендувати вживати воду фасовану, природну або доочищену з роздрібної мережі.

Питну воду з міського водопроводу бажано відстоювати.

Підготовлено Бахмутською  районною філією ДУ «ДОЛЦ МОЗ України»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально