Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

ГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питань

Переглядів: 1216
01.11.2018 - 14:54
ГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питань

З 1 листопада 2018 року в Бахмуті  в молодіжному центрі «Перспектива» (вул. Перемоги, 23 а) розпочинає свою роботу  ГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питань.

Проект Гендерний інформаційний центр створено за ініціативою студентів Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури Портнової Єлизавети  та Орлової Вікторії за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Бахмутський міський  фонд захисту дітей «Мрія». Фінансується проект  завдяки проекту «Молода енергія громад», що здійснюється ГО "Слов'янський  культурний центр "Задзеркалля"  в рамках програми ЮНІСЕФ "Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні, яка впроваджуєтся за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках реалізації проекту проведено семінар – тренінг «Права людини та гендерна рівність»  для студентської та учнівської молоді, під час якого студенти-волонтери отримали базові знання  та практику щодо основних понять прав людини, законодавства України у сфері гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та попередження насильства, розроблено та надруковано інформаційні буклети.  

Щовівторка та щочетверга з 14:00 до 17:00 в Гендерному інформаційному центрі  можливо отримати кваліфіковану консультацію, інформаційну підтримку юриста та психолога. Запрошуємо всіх кому потрібна допомога, консультація або корисна порада з питань гендерного паритету, протидії торгівлі  людьми та попередження насильства відвідати наш Центр.

ГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питаньГЕНДЕРНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР - інформаційна підтримка населення з гендерних питань

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально