Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 40 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Міський семінар для директорів закладів освіти

Переглядів: 728
01.11.2018 - 15:16
Міський семінар для директорів закладів освіти

Відповідно до плану роботи методичного кабінету для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти пройшов міський семінар на актуальну в умовах реформування тему «Сучасна освітня траєкторія закладу освіти – успішна самореалізація особистості в суспільстві».

Начальник Управління освіти Марина Рубцова  розпочала семінар, наголосивши на необхідності кожного закладу виробити власну освітню траєкторію, яка б сприяла всебічному розвитку, вихованню і соціалізації особистості, що здатна до життя в суспільстві, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації. Завідувач ММК Тетяна Донченко презентувала сучасні напрямки роботи системи освіти міста, а директор ЗОШ№24 Ольга Турличкіна представила розвиток своєї школи через реалізацію проектів різного рівня.

Семінар проходив на базі школи №24 у формі інтерактивної гри-квесту, тож директори  не нудьгували, а самі рухалися, відгадуючи загадки та ребуси,  пройшли 5 різних локацій, наповнили свої  Magic Box керівника освітнього закладу корисними порадами. Керівники  під час гри актуалізували знання оновлених термінів, перевірили мотиваційну готовність до реформ, навчилися планувати свою діяльність, долати перешкоди на шляху змін. І на останньому етапі творчо презентували освітні траєкторії своїх закладів освіти, озвучивши плани на найближчі роки. Оскільки захід проходив у русі школою, то учні закладу провели експрес-екскурсії до світлиці Т.Шевченка та музею історії школи, а учитель першого класу запросив до сучасних осередків НУШ. Позитивний настрій, комфорт учасників підтримувала психологічна служба.

У кінці заходу за допомогою комплекту Лего з 6 цеглинок побудували сучасну школу успіху, озвучивши власні думки та переконання. Семінар закінчився підведенням підсумків, а також директорам були надані рекомендації, вироблені спільно в процесі квесту.

Тож рух до Нової української школи в Бахмуті розпочато,  тепер керівники, як капітани корабля, мають прокладати успішну траєкторію руху закладу освіти відповідно до сучасних вимог, до потреб учнів та батьків.

Міський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освітиМіський семінар для директорів закладів освіти

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально