Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

ВІД БЕЗРОБІТТЯ ДО РОБОТИ – ОДИН КРОК

Переглядів: 345
05.11.2018 - 16:07
ВІД БЕЗРОБІТТЯ ДО РОБОТИ – ОДИН КРОК

5 листопада 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  черговий інформаційно-консультаційний захід – міні-ярмарок вакансій, який організовано з метою підбору співробітників для ПРАТ «ФІТОФАРМ», внаслідок якого семеро клієнтів центру зайнятості виявили бажання спробувати себе безпосередньо на робочому місці, а двоє відвідувачів надали роботодавцю свої резюме. Всього міні-ярмарок відвідали 29 шукачів роботи, в тому числі один учасник АТО, чотири особи з інвалідністю та дві особи, що мають статус ВПО.

«Міні-ярмарок вакансій – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства», - розпочала захід директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко.

Інженер з підготовки кадрів Нонна Казначеєва надала інформацію про діяльність підприємства у формі відео-презентації. Відвідувачі заходу мали змогу побачити робочі місця та ознайомитись з етапами виробництва, історією підприємства та його перспективами. Компанія, яка є виробником лікарських препаратів як рослинного, так і синтетичного походження, пропонує постійну роботу, стабільну заробітну плату, соціальні гарантії. Зараз на підприємстві двозмінний графік роботи, але, у зв’язку з розширенням ринку збуту та збільшенням обсягів виробництва планується робота в три зміни. На даний час на підприємстві актуальними є вакансії дозувальників, слюсарів з ремонту технологічних установок, укладальників-пакувальників, підсобних робітників, крім того є вакансії на інженерні посади. Інженер з підготовки кадрів, запрошуючи на роботу, змістовно розповіла присутнім про умови та систему оплати праці, режим роботи, повідомила про вимоги до персоналу, провела співбесіду з кожним претендентом на працевлаштування окремо.

ПРАТ «ФІТОФАРМ» активно співпрацює з центром зайнятості і є його надійним соціальним партнером. Наразі підприємство запрошує на роботу всіх бажаючих, а служба зайнятості завжди готова надати допомогу в працевлаштуванні.

«Міні-ярмарок вакансій – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства», - розпочала захід директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Інженер з підготовки «Міні-ярмарок вакансій – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства», - розпочала захід директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Інженер з підготовки

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально