Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

БУДУЙ СВОЄ

Переглядів: 459
07.11.2018 - 15:56
БУДУЙ СВОЄ

Вже традиційно в середу 7 листопада в Бахмутському міському центрі зайнятості на базі роботи Центру розвитку підприємництва та в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху»  відбувся тренінг з бізнес планування , в роботі якого взяли участь 10 безробітних громадян, що зацікавлені в організації власної  справи та 1 підприємець.

Цього разу  до участі в тренінгу фахівці  центру зайнятості запросили представників АТ «Ощадбанк». Заступник керуючого – начальник відділу мікро-малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк»  Марина Алексєєва презентувала програму "Будуй своє" та  веб-портал програми https://buduysvoe.com/ , який стане в нагоді підприємцям та тим, хто тільки планує розпочати свою підприємницьку діяльність.Програма "Будуй своє" націлена на допомогу підприємцям у таких напрямках:

- навчання та консалтинг для підприємців і стартаперів;

- швидке відкриття рахунку, миттєва картка та зручний інтернет-банк;

- інструменти для ведення бізнесу від партнерів програми на привабливих умовах;

- фінансова підтримка. Гроші для власної справи на вигідних умовах.

Крім того учасники отримали інформацію про кредитні програми АТ «Ощадбанк», компенсації за державними програмами, тарифними пакетами для малого бізнесу.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал презентував учасникам тренінгу проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, спрямований на залучення суб’єктів підприємництва до реалізації проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Присутні ознайомилися з умовами участі, напрямами діяльності, за якими надається  грантова підтримка, та успішними прикладами участі в цьому проекті. Крім того, Роман Коновал розповів про додаткові  фінансові стимули, які  служба зайнятості пропонує роботодавцям, що приймають на роботу зареєстрованих безробітних громадян на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Завідувач сектору профорієнтації Галина Сіддікі надала основні рекомендації із  складання бізнес-плану. Доречними в цьому питанні стали такі розробки обласного центру зайнятості, як відео-уроки  з написання бізнес-планів , додаток на мобільний андроїд «Центр розвитку підприємництва». Також Галина Сіддікі  надала інформацію щодо систем оподаткування в Україні, формування доходів і видатків у підприємців, порядку нарахування і сплати податків та єдиного внеску, розповіла про переваги і недоліки спрощеної та загальної систем оподаткування, обчислення страхового стажу.

Крім того кожен учасник тренінгу  отримав інформаційні матеріали, розроблені фахівцями Бахмутського центру зайнятості «Перші кроки в реєстрації підприємницької діяльності».
Центр розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості чекає всіх бажаючих  щосереди з 10-00 до 13-00 години.

БУДУЙ СВОЄБУДУЙ СВОЄ

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально