Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті

Переглядів: 492
09.11.2018 - 15:11
"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті

7 листопада у легкоатлетичному манежі СК «Металург» м. Бахмуту відбулися традиційні міські змагання  з народного жиму (підйом штанги лежачі) до Дня захисника України. Юнаки та дівчата загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів, а також дорослі спортсмени показали свою силову підготовку та силову витривалість. Дівчата змагалися на кількість підйомів  штанги вагою 30 кг., а юнаки піднімали штангу вагою 50 кг.

Багато учасників показали добрі результати, а два спортсмени обновили таблицю рекордів міста у народному жимі з видатними результатами - Вікторія Рубцова зі спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» штангу вагою 35 кг. підняла 50 раз., а студент агро ліцею Володимир Галущенко - штангу вагою 50 кг. 61 раз. Надія Галичина з коледжу мистецтв ім І. Карабиця в котрий раз прийняла участь у змаганнях, та знову перемогла з результатом 13 раз.    

У командному заліку: серед загальноосвітніх шкіл – перемогу вибороли силачі  НВК № 11, другу сходинку турнірної таблиці завоювала команда ЗОШ№10, третю посіла команда ЗОШ №5, серед студентів учбових закладів трійку лідерів очолили богатирі педагогічного та музичного коледжів, на другому місті – команди аграрного та профліцею бронзові призери змагань – спортсмени індустріального коледжу та інституту іноземних мов. Серед дівчат найсильнішими стали спортсменки ЗОШ №10 та НВК №11, а дівчата музичного коледжу перемогли представниць медичного коледжу та профліцею. 

Побажаємо всім спортсменам добре готуватися та перемогти у весняної першості міста з народного жиму. Вітаємо переможців та призерів змагань!

"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті"Народний жим" визначає найсильніших у Бахмуті

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально