Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Навчаємо толерантності

Переглядів: 3166
15.11.2018 - 15:26

«Добро починається з тебе» – під такою назвою 14 листопада 2018 року в центральній міській бібліотеці Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшов тренінг-практикум, присвячений Міжнародному дню толерантності, який відзначають 16 листопада у всьому світі. Захід відбувся в рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) при фінансовій підтримці народу та Уряду Японії.

У тренінгу взяли участь учні державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти». Присутні ознайомилися з основним поняттям та принципами толерантності, а за допомогою тесту змогли оцінити ступінь своєї толерантності. Спілкуючись у невимушеній атмосфері, молоді люди вправно виконували різноманітні завдання та на конкретних життєвих ситуаціях відпрацювали модель толерантної поведінки. Підлітки змістовно, цікаво та весело провели час. Сподіваємось, що отримані знання і навички стануть їм у нагоді.

Навчаємо толерантностіНавчаємо толерантностіНавчаємо толерантностіНавчаємо толерантностіНавчаємо толерантностіНавчаємо толерантностіНавчаємо толерантності

Останні статті на сайті