Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Миронівські школи – островок позитиву у «сірій» зоні

Переглядів: 711
06.12.2018 - 16:01
Миронівські школи – островок позитиву у «сірій» зоні

5 грудня 2018 року фахівці з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості у складі пересувного мобільного консультативного пункту Бахмутської райдержадміністрації завітали до шкіл смт Миронівське Бахмутського району.

Миронівське перебуває в безпосередній близькості до зони розмежування, та, всупереч тому, гостей у школах зустрічали дивною рукотворною красою - креативні тематичні виставки творчості учнів, батьків та педагогів приємно вразили членів мобільної групи. 
Провідний фахівець з профорієнтації Оксана Мавріна під час профорієнтаційних уроків надала учням 8 – 11 класів Миронівської ЗОШ № 1 та Миронівської ЗОШ № 2 кваліфіковані поради щодо вибору майбутньої професії та ознайомила з сучасними  інформаційними ресурсами служби зайнятості, які допоможуть їм зробити розумний вибір. 68 школярів отримали інформацію про можливості навчання на онлайн – платформі Prometeus, вивчення англійської мови на онлайн – платформі Lingva. Skilss, проходження профдіагностичного тестування з використанням консультаційної мережі «Моя професія». Фахівець презентувала дітям професіографічні путівники, які розміщені в центрі зайнятості, барометр_професій, обговорила з школярами актуальні професії в нашому та в інших регіонах України.
А для 30 учнів 8 класу відбувся тренінг на тему «В світі професій» з метою створення умов для особистісного зростання підлітків. Впродовж тренінгу підлітки не лише пізнавали світ професій, але й набували комунікативні навички, вчились доброзичливому ставленню один до одного.
20 листопада у Бахмуті проходив Регіональний обласний форум кар’єри, відвідати який миронівські учні не мали можливості, тому фахівці Бахмутського МЦЗ передали кожному школяру іміджеві набори Донецької обласної служби зайнятості, які отримували всі відвідувачі Форуму.
Члени пересувного мобільного консультативного пункту покидали селище Миронівське у піднесеному настрої, бо педагогічний колектив та учні Миронівських шкіл щиро діляться зі своїми відвідувачами позитивом, відкритістю та доброзичливістю.

Миронівські школи – островок позитиву у «сірій» зоні

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально