Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Обдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святами

Переглядів: 662
26.12.2018 - 13:40
Обдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святами

Новий рік – час коли здійснюється мрії та бажання. Напередодні Новорічних свят, вже третій рік поспіль, за ініціативою та під патронатом міського голови Олексія Реви  в розважальному центрі «Перемога» пройшло новорічне  свято для обдарованих дітей Бахмута.

300 обдарованих дітей отримали особисті запрошення від Бахмутського міського голови на свято «Новорічна мільтфеєрія», де вони мали змогу відпочити, розважитись та насолодитися святковими смаколиками.

Обдаровані діти – це імідж нашого міста, його гордість, саме тому вони заслуговують похвали.   На святі були представники інтелектуальної, творчої та спортивної обдарованості, переможці міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад і конкурсів з різних предметів, представники Малої академії наук, творчо-обдаровані діти, чемпіони з різних видів спорту.

В центрі «Победа» на дітей чекали привітання з наступаючим Новим Роком, ігри, конкурси та солодкі подарунки. А наприкінці вітань та розважальної програми діти поринули у дивовижний світ новорічного мультфільму «Грінч».

Обдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святамиОбдарованих дітей Бахмута привітали з Новорічними святами

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально