Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Будуємо кар’єру разом

Переглядів: 452
28.12.2018 - 13:39
Будуємо кар’єру разом

27 грудня 2018 року фахівці Бахмутського міського центру зайнятості взяли участь в урочистому відкритті «Центру розвитку кар’єри» Горлівського інституту іноземних мов за проектом «Успіх починається тут: кар’єрні центри університетів України» за підтримки чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадянської довіри» UCBI II, який фінансується Агентством США за міжнародним розвитком USAID. 

Ректор Горлівського інституту іноземних мов Євгенія Бєліцька, яка  відкривала захід зазначила, що мета створення «Центру розвитку кар’єри» є сприяння в працевлаштуванні студентам - випускникам і адаптація їх до практичної діяльності.

Провідний фахівець з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості Оксана Мавріна ознайомила присутніх студентів із  «Всеукраїнським кадровим резервом», метою створення  якого є підвищення конкурентоспроможності на ринку праці випускників навчальних закладів та упередження молодіжного безробіття, основними напрямками  техніки пошуку роботи. Кожен з 10 присутніх випускників, розробив макет персонального резюме та ознайомився з інноваційними видами резюме: відеорезюме та мультімедіарезюме.  Наступної темою стало проведення співбесіди з роботодавцем та етапи підготовки до нього. За допомогою практичних вправ учасники  опановували практичні прийоми боротьби з хвилюванням перед співбесідою з потенційним роботодавцем.

Студенти отримали інформаційні буклети служби зайнятості з корисною інформацією щодо  розвитку кар’єри, а зацікавлені молоді люди отримали  запрошення в Бахмутський міський центр зайнятості для створення відеорезюме.

Будуємо кар’єру разом

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально