Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Свята у Школі мистецтв

Переглядів: 250
02.01.2019 - 11:47
Свята у Школі мистецтв

В Школу мистецтв міста Бахмута прийшли новорічні свята, такі веселі і такі чарівні…

Святкування розпочались 28 грудня 2018 року на дитячому майданчику біля Школи. Учасниками дійства стали учні та батьки Школи мистецтв, а також мешканці міста. На свято завітали герої мультфильмів, а також Дід Мороз та Снігуронька. Разом з ними діти із задоволенням грали, танцювали, співали.

В рамках заходу відбулось нагородження переможців шкільного конкурсу ялинкових прикрас «Новорічне диво», який було проведено напередодні свят. Всі учасники конкурсу отримали дипломи та солодкі подарунки від директора Школи мистецтв. «Хвилинка на дитячому майданчику» стала яскравим початком новорічних заходів Школи мистецтв міста Бахмута.

Новорічні дива продовжились у концертній залі Школи мистецтв де була представлена «Новорічна казка» для учнів молодших класів. Близько години казкові персонажі веселили, розважали, співали та танцювали, створюючи піднесений, святковий настрій. Діти були у захваті від веселих конкурсів та ігор, а ще більш від казки, яка відбувалась на сцені. Свято завершилось веселим новорічним хороводом та бурхливими оплесками…Посмішки і щасливі обличчя дітей стали головним подарунком для організаторів заходу.

Сподіваємось, що свято казки подарувало всім присутнім неперевершену мандрівку в дитинство і тому у кожного в серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які загадані під ялинкою. Адже новорічний час чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!

Свята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтвСвята у Школі мистецтв

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально