Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Тренінг на тему «Соціальні ролі та соціальні зв`язки»

Переглядів: 573
24.01.2019 - 14:55
Тренінг на тему  «Соціальні ролі та соціальні зв`язки»

23 січня 2019 року фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів на базі Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно – технічної освіти» тренінг на тему  «Соціальні ролі та соціальні зв`язки».

Соціальна роль – це певна модель поведінки людини відповідно до її соціального статусу. Кожна людина виконує набір різних ролей.  Уся сукупність соціальних ролей, що виконуються однією особистістю, називається рольовим набором.

Мета даного тренінгу: розширення уявлення студентів про соціальні ролі та обов`язки відповідно до тієї чи іншої ролі. Фахівцем із соціальної роботи було створено доброзичливу атмосферу та встановлено емоційний контакт між учасниками заняття. Студенти не лише визначилися із своїми соціальними ролями, але й зуміли проаналізувати власну соціальну мережу.

Фахівець із соціальної роботи побажав студентам розширювати свої соціальні зв`язки та надавати допомогу іншим.

23 січня 2019 року фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів тренінг на тему  «Соціальні ролі та соціальні зв`язки».23 січня 2019 року фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів тренінг на тему  «Соціальні ролі та соціальні зв`язки».

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально