Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

В зоні діяльності Донецької митниці ДФС обсяг експорту до країн Євросоюзу досяг 60% від загального обсягу експорту

Переглядів: 254
07.02.2019 - 13:37
В зоні діяльності Донецької митниці ДФС обсяг експорту до країн Євросоюзу досяг 60% від загального обсягу експорту

  В зоні діяльності Донецької митниці ДФС у січні - грудні 2018 року оформлено понад 54,7 тис. митних декларацій, з них 99% – в електронному вигляді.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість  митних оформлень збільшилась майже на 4%, або на 2 тис. митних декларацій. Слід відмітити, що протягом грудня 2018 року за принципом «єдиного вікна» здійснено практично 100% митних оформлень, які підпадають під відповідні види державного контролю.

 У розрізі напрямків експорту найбільше операцій здійснено із країнами Євросоюзу. За статистичними даними митниці 60% експорту від загальної кількості здійснених у 2018 році експортних операцій припадає на  ЄС, трохи більше 21% – це країни СНД,  понад 18% - експорт до інших країн світу. Слід зазначити, що як по вартості, так  і по вазі спостерігається збільшення обсягів експорту на 6-7% саме до країн європейського напряму. Із країнами СНД, навпаки, простежується зменшення обсягів зовнішньоторговельних операцій на 2-3%.

З початку року в митниці здійснено оформлення зовнішньоторговельних операцій 957 суб’єктів, що більше ніж на чверть перевищує минулорічний показник. 

Зовнішньоторговельний обіг порівняно з минулим роком збільшився на 7% та склав 5,7 млрд доларів США. Всього імпортовано товарів загальною вагою 6,5 млн тонн на суму 1,2 млрд доларів США, експортовано – понад 9,5 млн тонн на суму 3,8 млрд доларів США. Позитивне сальдо торговельного балансу складає більше 2,5 млрд доларів США.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально