Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Роботодавець запрошує до співпраці

Переглядів: 186
07.02.2019 - 13:54
Роботодавець запрошує до співпраці

6 лютого 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  міні-ярмарок вакансій, який організовано з метою підбору співробітників для ТОВ «АКІПАН». Участь у заході прийняли 16 осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Відкрила ярмарок заступник директора Бахмутського міського центру зайнятості Олена Павлова. Подякувавши роботодавцю за співпрацю, вона  ознайомила шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці та його тенденціями, розповіла про особливості надання послуг соціально незахищеним категоріям громадян, зокрема особам з інвалідністю та вимушено переміщеним особам.

ТОВ «АКІПАН» - підприємство, що займається виготовленням ювелірних виробів. Компанія створює ексклюзивні прикраси із золота і срібла з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Всі вироби виготовляються з використанням сучасних технологій виробництва з високоякісних матеріалів. В даний час роботодавець здійснює добір за вакансіями ювелірів-монтувальників та готовий приймати на роботу осіб з інвалідністю. Директор підприємства Олег Хорунжий наголосив, що особи, які не мають необхідних навичок роботи, мають змогу пройти професійне навчання безпосередньо на робочому місці за направленням служби зайнятості. Керівник ознайомив присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці. Роботодавець розповів, що підприємство пропонує гідну та стабільну оплату праці, забезпечує працівників спецодягом, на території є свій спортивний зал. Крім того на виробництві організовано харчування для співробітників.

Присутні також отримали консультації щодо сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх працевлаштуванню. По закінченню заходу усі зацікавлені особисто поспілкувались з роботодавцем та пройшли попередню співбесіду, а шестеро осіб були запрошені ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на підприємстві.

 

 

6 лютого 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  міні-ярмарок вакансій, який організовано з метою підбору співробітників для ТОВ «АКІПАН». Участь у заході прийняли 16 осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально