Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Інформаційно-просвітницькі заходи до Дня рідної мови

Переглядів: 234
22.02.2019 - 08:41
Інформаційно-просвітницькі заходи до Дня рідної мови

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «Підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року в Парижі.

21 лютого 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 відбулися інформаційно-просвітницькі заходи до Дня рідної мови з неповнолітніми, що утримуються в установі.

Співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи спільно з Бахмутським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було надано інформацію, що саме цей день було обрано через те, що 21 лютого 1952 року в Бангладеш відбувалися масові акції на підтримку рідної мови, під час яких загинули студенти. У світі поважають усі мови незалежно від того, скільки людей ними користується. Кожен громадянин повинен знати і вільно володіти державною мовою своєї країни, але він має право на вивчення і спілкування рідною мовою, в якій зберігається історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя.

Фахівецем БМЦСССДМ разом з неповнолітніми ув’язненими було проведено вікторину «Знаємо рідну мову». Метою вікторини було знаходження слів, які мають однакове звучання і значення в багатьох мовах, а також пошук неповторних властивостей, притаманних лише українській мові.

Висновком проведеної бесіди стало те, що необхідно берегти рідну мову і поважати всі інші мови, які ми чуємо поряд.

21 лютого 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 відбулися інформаційно-просвітницькі заходи до Дня рідної мови з неповнолітніми, що утримуються в установі.21 лютого 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 відбулися інформаційно-просвітницькі заходи до Дня рідної мови з неповнолітніми, що утримуються в установі.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально