Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Представники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у Маріуполі

Переглядів: 773
04.03.2019 - 09:12
Представники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у Маріуполі

1 березня Маріуполь з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко під головуванням якого пройшла Рада регіонального розвитку. В засіданні ради взяли участь керівники міст та громад Донецької області.

Голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць презентував основні положення перспективного плану розвитку області, який містить понад 2 тисячі проектів, запропонованих до реалізації місцевими громадами. Це будівництво та ремонти медичних і освітніх закладів, спортивних споруд, реконструкції систем життєзабезпечення громад тощо.

«Бахмут – місто розвитку та амбітних планів, тому впевнений, що 78 проектів, які подані Бахмутською міською радою до перспективного плану розвитку Донецької області, будуть реалізовані, тому що всі вони були підтримані громадськістю та співпадають із стратегічним баченням розвитку регіону», - зазначив Бахмутський міський голова Олексій Рева.

«Переконаний, що з ключовим завданням, яке отримали від Президента України Петра Порошенка керівники громад Донецької області, а саме створити належні умови, щоб у людей була можливість самореалізуватися саме тут, на Донеччині, Бахмут впорається», - наголосив Бахмутський міський голова.

Представники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у МаріуполіПредставники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у МаріуполіПредставники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у МаріуполіПредставники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у МаріуполіПредставники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у МаріуполіПредставники Бахмутської міської ради взяли участь у Раді регіонального розвитку Донеччини у Маріуполі

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально