Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Гра, що веде до професії

Переглядів: 222
12.03.2019 - 08:34
Гра, що веде до професії

5 березня 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для учнівської молоді в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» з метою  набуття практичних навичок з професійного самовизначення. З заході взяли участь 7 восьмикласниць загальноосвітньої школи № 18 м.Бахмут.

 Разом з тренером Оксаною Мавріною школярки через практичні вправи виявляли особистісні  якості  людини, яка займається тією чи іншою професійною діяльністю, малювали професійні  портрети за різними спеціальностями та професіями, складали формулу успіху для власного професійного майбутнього. 

Дівчата отримали детальну інформацію про можливість проходження профдіагностичного тестування з використанням сучасного сервісу державної служби зайнятості платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та отримали коди доступу для подальшого професійного самовизначення, а бажаючі завантажили на мобільні додаток на  андроїд «Центр профорієнтації».

5 березня 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для учнівської молоді в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально