Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Підтримка мікроекономічних ініціатив внутрішньо переміщених осіб

Переглядів: 424
13.03.2019 - 09:56
Підтримка мікроекономічних ініціатив внутрішньо переміщених осіб

12 березня 2019 року засідання Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулось у виїзному режимі  в  приміщенні бібліотеки для людей з вадами зору.

На зустріч з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста були запрошені безробітні та приватні підприємці, які організували власну справу за допомогою служби зайнятості з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Галина Сіддікі, заступник начальника відділу профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості, надала учасникам інформацію  про навчальні та інформаційні онлайн-додатки служби зайнятості, спрямовані на розвиток та підтримку підприємництва, серед яких онлайн-платформа «Прометеус», мобільний додаток на андроїд  «Центр розвитку підприємництва», відео-уроки зі складання бізнес-планів.

Далі Алла Севастьянова представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста презентувала програму підтримки мікроекономічних ініціатив, яка має два напрямки грантової підтримки:

 • підтримка підприємців-початківців  та осіб що бажають організувати (відновити) власний бізнес;
 • підтримка підприємців, що бажають розширити свою економічну діяльність та створити додаткові робочі місця.

Для участі в програмі  підтримки мікроекономічних ініціатив запрошуються внутрішньо переміщені особи як з числа діючих приватних  підприємців, так і громадян, які зацікавлені в питаннях відкриття, розвитку та підтримки підприємницьких ініціатив.  Родзинкою даного проекту є те, що учасники окрім грантової допомоги мають змогу отримати додаткові знання-пройти спеціалізовані тренінги з бізнес-планування та інформаційну підтримку під час реалізації своєї бізнес-ідеї.

 

Під час презентації програми учасники заходу ставили багато питань щодо можливих видів діяльності, умов отримання грантових коштів, форс-мажорних обставин тощо. Програма  Міжнародного Комітету Червоного Хреста з підтримки мікроекономічних ініціатив зацікавила присутніх, деякі виявили бажання та зареєструвалися до участі в ній.

 Центр розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості продовжує свою роботу та запрошує щосереди на свої засідання всіх, хто планує стати чи вже є підприємцем і має питання щодо відкриття та розвитку малого бізнесу, участі у грантових програмах.

 

12 березня 2019 року засідання Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулось у виїзному режимі в приміщенні бібліотеки для людей з вадами зору.12 березня 2019 року засідання Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулось у виїзному режимі в приміщенні бібліотеки для людей з вадами зору.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально