Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Звітний концерт вокально-хорового відділення Школи мистецтв

Переглядів: 126
13.03.2019 - 11:18
Звітний концерт вокально-хорового відділення Школи мистецтв

12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.

Зі сцени лунали різножанрові вокальні твори у сольному та ансамблевому виконанні.
Приємно вразили виступи хорових колективів відділення, кількість яких на сьогодні складає п'ять! Хори «Дзвіночки», учнів 1 класів, «Преображення», «Акварель», «Фантазія» поєднали в творчому подиху учнів різного віку та фахової спрямованості.

Зіркою хорової естафети можливо назвати хор середніх класів «Фантазія» з епатажною композицією «Ти створюєш тепло», яка створила енергійну, емоційну хвилю та додала надзвичайного позитиву.
Яскравим дебютом став виступ фольклорного ансамблю «Джерельце», який був створений у цьому начальному році в рамках «Пілотного проекту». Попурі з українських народних пісень у виконанні колективу додало заходу особливого національного колориту та веселого настою.

Композиція «Шабу-дабу», у виконанні малечі з «Кіндер-сюрпризу», сподобалась усім присутнім у залі, викликала щирі посмішки та отримала бурхливі оплески.

Дебютантами у цьому концерті стали не тільки учні. Виступи тріо викладачів у складі: Оксани Андрєєвої, Катерини Герцовської, Наталі Коломойцевої, а також вокального дуету Марії Галас та Марини Кириченко стали прикрасою концерту і вразили професійністю виконання.

Натхненно і зворушливо прозвучали номери у виконанні тріо «На-Ве-Ка», Данилової Дарини, Крилової Ніколь та Вероніки Філатової.

Цікавий сценарій, відеоряд, несподівані сценарні знахідки стали яскравим доповненням концерту.
Фінальним акордом звіту стала пісня С.Котовського «Віншування» у виконанні тріо викладачів, шоу-групи «Кіндер+» та хору «Фантазія».

Наприкінці заходу директор Школи мистецтв міста Бахмута Гринь Є.В. привітала всіх присутніх, побажала учням і викладачам-вокалістам натхнення, творчої наснаги і наполегливості на шляху до музичної майстерності, а також вручила сертифікат на участь учнів відділення в культурно-мистецькій акції в КРЦ «Перемога».

12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально