Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Звітний концерт вокально-хорового відділення Школи мистецтв

Переглядів: 775
13.03.2019 - 11:18
Звітний концерт вокально-хорового відділення Школи мистецтв

12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.

Зі сцени лунали різножанрові вокальні твори у сольному та ансамблевому виконанні.
Приємно вразили виступи хорових колективів відділення, кількість яких на сьогодні складає п'ять! Хори «Дзвіночки», учнів 1 класів, «Преображення», «Акварель», «Фантазія» поєднали в творчому подиху учнів різного віку та фахової спрямованості.

Зіркою хорової естафети можливо назвати хор середніх класів «Фантазія» з епатажною композицією «Ти створюєш тепло», яка створила енергійну, емоційну хвилю та додала надзвичайного позитиву.
Яскравим дебютом став виступ фольклорного ансамблю «Джерельце», який був створений у цьому начальному році в рамках «Пілотного проекту». Попурі з українських народних пісень у виконанні колективу додало заходу особливого національного колориту та веселого настою.

Композиція «Шабу-дабу», у виконанні малечі з «Кіндер-сюрпризу», сподобалась усім присутнім у залі, викликала щирі посмішки та отримала бурхливі оплески.

Дебютантами у цьому концерті стали не тільки учні. Виступи тріо викладачів у складі: Оксани Андрєєвої, Катерини Герцовської, Наталі Коломойцевої, а також вокального дуету Марії Галас та Марини Кириченко стали прикрасою концерту і вразили професійністю виконання.

Натхненно і зворушливо прозвучали номери у виконанні тріо «На-Ве-Ка», Данилової Дарини, Крилової Ніколь та Вероніки Філатової.

Цікавий сценарій, відеоряд, несподівані сценарні знахідки стали яскравим доповненням концерту.
Фінальним акордом звіту стала пісня С.Котовського «Віншування» у виконанні тріо викладачів, шоу-групи «Кіндер+» та хору «Фантазія».

Наприкінці заходу директор Школи мистецтв міста Бахмута Гринь Є.В. привітала всіх присутніх, побажала учням і викладачам-вокалістам натхнення, творчої наснаги і наполегливості на шляху до музичної майстерності, а також вручила сертифікат на участь учнів відділення в культурно-мистецькій акції в КРЦ «Перемога».

12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.12 березня в концертному залі Школи мистецтв м. Бахмута пройшов звітний концерт вокально-хорового відділення, в якому були представлені найкращі номери та творчі проекти за весь навчальний рік.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально