Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Була проведена вулична акція

Переглядів: 550
22.03.2019 - 13:30
Була проведена вулична акція

22 березня 2019 року до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управлінням молодіжної політики та у справах дітей та кабінетом «Альтернатива» «Клініка дружня для молоді», з метою звернення уваги суспільства до проблем захворювання туберкульозом  була проведена вулична акція. Перехожим роздавали пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики захворювання та проводили бесіди з мешканцями міста про переваги здорового способу життя.

Мешканцям міста та його гостям розповіли про характерні симптоми захворювання, про те, що при незадовільному стані здоров’я необхідно обов’язково звернутися до лікаря за місцем проживання. Це допоможе своєчасно виявити туберкульоз та захистити від зараження ваших близьких, а також наголосили на тому, що туберкульоз виліковний, а лікування туберкульозу в Україні – безкоштовне.  Ця акція спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань профілактики туберкульозу.

Була проведена вулична акціяБула проведена вулична акціяБула проведена вулична акціяБула проведена вулична акціяБула проведена вулична акція

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально