Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням пільгової категорії громадян

Переглядів: 1345
10.04.2019 - 08:50

До відома ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», осіб з інвалідністю; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 із внесеними до неї змінами затверджений Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, а саме, осіб відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Особи зазначених категорій мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, розміщеного на території України, згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості на підставі заяви та медичної довідки закладу охорони здоров’я за формою № 070/о. Звертаємо увагу на те, що після закінчення дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю чи осіб з інвалідністю з дитинства, у тому числі осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку здійснюється шляхом укладання тристоронніх договорів між органом соціального захисту населення, санаторно-курортним закладом та зазначеними особами.

Управління праці здійснює відшкодування санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі укладених договорів та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки (ліжко-дня), яка щороку визначається Мінсоцполітики.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 затверджений Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортними закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме, громадянам, віднесеним до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 22 «Про встановлення розміру допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році» встановлений розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортними закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році:

 • для осіб, віднесених до категорії 1, - 7300 грн.;
 • для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, - 14500 грн.

Громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю мають право вільного вибору закладу відповідного профілю, а також за бажанням здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі у порядку черговості подання заяв.

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України віл 22 січня 2018 року № 73 «Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій» до заяви про забезпечення санаторно-курортним лікуванням надаються наступні документи:

 1. Медична довідка (форма N 070/о).
 2. Копія посвідчення, яке підтверджує статус особи.
 3. Копія паспорту: 1, 2 та сторінка зареєстрованого місця проживання.
 4. Копія висновку МСЕК.
 5. Довідка з місця роботи про те, що особа не отримувала путівку (для працюючих осіб, крім постраждалих від Чорнобильської катастрофи).

За додатковою інформацією необхідно звертатися до Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, каб.15, тел.44-63-99.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально