Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва»

Переглядів: 866
18.04.2019 - 10:42
Інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва»

16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». У заході взяли участь дві команди «Гармонія» та «Динаміка», учасниками яких стали учні музичного та художнього відділень.

Модернізація сучасного освітнього процесу в навчальних закладах мистецької освіти пов’язана з упровадженням інноваційних форм і методів роботи з дітьми.

Квести належать до інтерактивних розвивальних ігор і є надзвичайно цікавими для дітей та підлітків. Гра передбачає швидке і якісне виконання певних завдань і досягнення кінцевої цілі, у результаті чого команда отримує приз.

Сім нот, сім кольорів переплелися у єдиному бажанні знати, грати, досягти...
Гра складалася з виконання тематичних завдань на локаціях, розташованих за кольорами веселки у різних аудиторіях Школи мистецтв.

Щоб досягти своєї мети,учні виявили командний дух, активно співпрацювали один із одним. Під час гри учасники пізнавали у собі щось нове і це супроводжувалось яскравими емоціями та враженнями.
Переможцем змагань стала команда «Динаміка», яка першою виконала всі завдання і першою прийшла до фіналу. Але все ж таки головною перемогою стала дружба.

Всі учасники гри-квесту отримали безліч позитивних емоцій, а також солодкі подарунки та медалі учасників.

 

16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва». 16.04.2019р. в Школі мистецтв м.Бахмута на відділі МТД пройшла інтелектуальна гра-квест «Різнокольоровий світ мистецтва».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально