Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 92 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Cемінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

Переглядів: 329
22.04.2019 - 13:30
Cемінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

17-18 квітня 2019 року в м. Київ Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації служби до стандартів Європейського Союзу, Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за участі та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні  проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

В семінарі взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної ради, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інших центральних органів виконавчої влади, керівники та адміністратори ЦНАПів.

Участь у семінарі прийняв заступник начальника відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради Говгаленко Ч.В.

Під час семінару було обговорено основні досягнення і завдання щодо децентралізації влади, розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг та реалізації реформи державної служби на місцевому рівні відповідно до європейських стандартів та принципів належного врядування.

Крім того під час семінару обговорено основні питання розвитку мережі ЦНАПів в Україні, розглянуто актуальні питання добору та організації професійного розвитку адміністраторів ЦНАП та посадових осіб місцевого самоврядування,  питання щодо захисту інформаційних ресурсів в автоматизованих системах центрів надання адміністративних послуг.

17-18 квітня 2019 року в м. Київ проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».17-18 квітня 2019 року в м. Київ проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».17-18 квітня 2019 року в м. Київ проведено семінар на тему «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально