Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 88 гостей.

Донецька обласна рада

Роботодавець пропонує роботу!

Переглядів: 2333
06.05.2019 - 08:52

17 безробітних громадян, серед яких одна особа з інвалідністю, прийняли учать у міні ярмарку вакансій в Бахмутському міському центрі зайнятості 3 травня 2019 року, що відбувся на замовлення Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)», яка, наразі, має 20 вакансій «молодший інспектор».

Установу на міні-ярмарку представляли старший інспектор відділу по роботі з персоналом Христина Корецька, інспектор відділу по роботі з персоналом Світлана Мишинська та старший інспектор з виховної та психологічної роботи Аліна Ніфталієва.

Державна установа «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» -  державна структура, основним завданням якої є реалізація державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Заробітна плата інспекторів установи починається від 6000 грн. Служба в Збройних Силах України не обов'язкова. «Робота молодшого інспектора – відповідальна, проте поважна» - підкреслила Христина Корецька. Підприємство випробує різні засоби підбору персоналу, в тому числі шляхом взаємодії зі службою зайнятості.

В ході ярмарку заступник директора Бахмутського міського центру зайнятості Олена Павлова представила запрошеним  інформацію про сьогоднішню ситуацію та тенденції на ринку праці, про соціальні послуги, які служба зайнятості надає своїм клієнтам.

З презентацією закладу та робочих місць виступила старший інспектор відділу по роботі з персоналом Христина Корецька. Вона повідомила присутнім про особливості роботи установи, умови та режим роботи, рівень заробітної плати, додаткові соціальні пільги. У період проходження служби надається можливість безкоштовно навчатися у вищих навчальних закладах на заочних факультетах із збереженням заробітної плати під час перебування на сесіях. За умови навчання у Вузах існує перспектива кар'єрного росту. Установа запрошує всіх бажаючих ознайомитись з умовами праці безпосередньо на робочому місці. На всі свої запитання претенденти на запропоновані вакансії отримали ґрунтовні відповіді.

Роботодавець пропонує роботу!