Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Переглядів: 1751
08.05.2019 - 09:46

1-4 травня у м. Святогірськ  пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на  подовжених дистанціях. 157 спортсменів з  10 областей  України та Криму змагалися  за чемпіонське звання.

У збірну команду Донецької області увійшли 14  спортсменів   з м. Бахмута  та   8 спортсменів з міст Лимана, Слов’янська, Краматорськ. За підсумками 4 денної   боротьби  на лісових трасах Святогірська  Бахмутські спортсмени  тричі   підіймались на вищу сходинку пошани.

У вправі радіо орієнтування категорія  Ж-14, серед  18 учасників своєї підгрупи, двічі перемогла Бритченко Валерія. Чемпіонкою   України   також стала Успенська Анастасія, яка посіла ще  третє місце у вправі спринт. Двічі бронзовим призером змагань став  Іванін  Ростислав - у вправі радіо орієнтування  та  класика 3,5 мГц.  Фролова Олександра  виборола друге місце в класиці 3,5 мГц серед13 спортсменок своєї підгрупи. Василенко Анастасія  зайняла 2 місце в класиці 144 мГц випередив  18 спортсменок своєї віковій  категорії. Також срібними призерами стали: Штепа  Аріна в класиці 144 мГц, Ходов  Данило в спринті, Третьяк  Катерина в  класиці 144 мГц. Смирнов Олександр посів третє місце в спринті.

В  командному підсумку  Донецька збірна зайняла друге загально командне місце набравши 1066 балів і поступившись перемогою команді з Києва, яка набрала 1171 бал. Третє  місце  у Сумської області і 1001 бал. Команди чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та кубками міністерства молоді та спорту України. Кращі спортсмени відзначені дипломами та медалями  організаторів змагань.

Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо нових перемог!

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгаціїЧемпіонат України зі спортивної радіопеленгації