Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Представники Бахмута взяли участь у міжрегіональній нараді з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення

Переглядів: 561
15.05.2019 - 16:32
Представники Бахмута взяли участь у міжрегіональній нараді  з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення

15 травня 2019 року у Дніпровській обласній дитячій клінічній лікарні відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року.

У нараді взяли участь голови Госпітальних рад госпітальних округів; голови обласних і міських департаментів/управлінь/відділів охорони здоров’я, головні лікарі багатопрофільних лікарень, обласних пологових будинків та перинатальних центрів, представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», експерти. Представники Бахмута також відвідали нараду.

В ході наради було обговорено що у межах програми медичних гарантій буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних  тарифів.

Програма медичних гарантій буде існувати як єдина бюджетна програма для оплати всіх медичних послуг та лікарських засобів, передбачених ст. 4 Закону за відповідними напрямами, в тому числі дітям до 16 років.

З її впровадженням змінюється механізм фінансування медичного обслуговування населення: замість медичної субвенції, за рахунок якої відбувалося утримання закладів охорони здоров’я, в межах програми медичних гарантій буде оплачуватися медичне обслуговування пацієнтів за договорами про медичне обслуговування населення (далі - договори) з Національною службою здоров’я України (далі - НСЗУ), базуючись на принципі “гроші йдуть за пацієнтом”. 

Також присутні ознайомилися з першими результатами впровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги на прикладі Полтавської області, та поділилися один з одним досвідом впровадження реформ медицини у своїх населених пунктах.

15 травня 2019 року у Дніпровській обласній дитячій клінічній лікарні відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року.15 травня 2019 року у Дніпровській обласній дитячій клінічній лікарні відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально