Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 34 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Підтримуємо підприємницькі ініціативи громади

Переглядів: 215
15.05.2019 - 16:53
Підтримуємо підприємницькі ініціативи громади

Триває робота Бахмутського міського центру зайнятості зі сприяння розвитку підприємницької ініціативи незайнятого населення, інформування про можливості служби зайнятості, її соціальних партнерів, міжнародних програм , які спрямовані на допомогу  особам , зацікавлених в організації та розширенні власної справи. 15 травня 2019 відбувся  тренінг з бізнес - планування  для  9 безробітних громадян, що перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості  та мешканців міста з числа зайнятого населення, які дізналися про тренінг на сторінці Бахмутського міського центру зайнятості у мережі  Facebook.

Заступник начальника відділу профорієнтації Галина Сіддікі ознайомила учасників тренінг- семінару, що проходив в рамках роботи Центру розвитку підприємництва з грантовими програмами міжнародних громадських організацій  «Данська рада в справах біженців», «Людина в біді», Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Зацікавила учасників тренінгу програма Донецької обласної державної адміністрації  з підтримки малого та середнього бізнесу. Учасники ознайомилися з умовами участі в  конкурсному відборі проектів суб’єктів малого бізнесу, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів та отримали основні рекомендації зі складання бізнес-плану для участі в цій програмі.

Для  отримання будь якої грантової підтримки необхідно надати бізнес-план, в якому  треба визначити пріоритетні завдання, напрями діяльності, обґрунтувати  необхідні ресурси та засоби їх використання.  Тому основна частина тренінгу була присвячена саме розгляду загальних правил складання бізнес –плану,  його структури. В зв’язку з цим доречною стала розробка фахівців Донецької обласної служби зайнятості – додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва» та  відео контент  для складання бізнес-плану з покроковими рекомендаціями з складання бізнес-плану за допомогою навчального відео контенту, який надає  можливість отримати відповідні знання. Жваву дискусію викликала серед учасників заходу інформація про краудфандінгову платформу підтримки малого бізнесу.

 Гість заходу- головний економіст відділу мікро, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк» Павло Лущік познайомив присутніх з програмою для підприємців АТ  «Ощадбанк» - «Будуй своє», доступними пакетами для мікро-, малого та середнього бізнесу, які є одним із пріоритетних напрямів, що має величезні перспективи.

Наприкінці тренінгу кожен учасник заходу  отримав  пакет інформаційних матеріалів з умовами участі в програмах та грантах, іншою інформацією з питань розвитку підприємницьких ініціатив.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність і діючих підприємців скористатися можливістю поділитися думками та досвідом, обговорити проблеми, отримати поради і відповіді на запитання щосереди з 10-00 до 13-00  у Бахмутському міському центрі зайнятості

15 травня 2019 відбувся  тренінг з бізнес - планування  для  9 безробітних громадян, що перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості  та мешканців міста з числа зайнятого населення

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально