Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

В Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівок

Переглядів: 212
15.05.2019 - 18:15
В Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівок

Під час особистого прийому першого заступника Бахмутського міського голови Тетяни Савченко надійшло звернення мешканців будинків по вул. Ціолковського, 6 та вул. Горького, 39, які було відключено за борги від водопостачання КП Бахмут-Вода.

В ході прийому представники Бахмутської міської ради,  КП Бахмут-Вода та ініціативні групи мешканців будинків обговорили варіанти погашення заборгованості у цих житлових будинках, механізм доступу до квартир, володарі яких не проживають у будинку та варіанти відключення безпосередньо квартир неплатників без порушення існуючої системи водопостачання цих будинків.

Наприкінці прийому було вирішено негайно відновити водопостачання будинків, продовжити спільну роботу КП Бахмут-Вода з ініціативними групами мешканців з метою попередження виникнення боргів за спожиту воду в подальшому.

В Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівокВ Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівокВ Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівокВ Бахмутській міській раді вирішили питання відключених багатоповерхівок

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально