Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Обережно, амброзія!

Переглядів: 10335
20.05.2019 - 11:20
Обережно, амброзія!

Амброзія полинолиста є одним з найбільш небезпечних бур'янів, який викликає алергічні реакції у людини, витісняє культурні рослини і сильно виснажує землю (з 1 га землі амброзія осушує до 20 000 тонн води).

Амброзія виростає до 180 см, а корінь проникає в грунт на глибину до 4 метрів. Одна рослина амброзії полинолистої здатна утворювати понад 40 000 насінин,  які щороку проростають протягом 40 років, тому з цим бур’яном дуже складно боротися.

У період цвітіння пилок амброзії поширюється на десятки кілометрів, потрапляючи в очі, ніс, бронхи людини - викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла, призводить до різкого запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і нападів бронхіальної астми.

З метою усунення шкідливого впливу амброзії на здоров'я людини, запобігання створенню насіння і подальшого поширення карантинного бур'яну, Бахмутська міська рада просить всіх громадян, підприємства, організації, установи, квартальні комітети, ЖБК, ОСББ, а також домовласників, орендарів і забудовників будь-якої форми власності своєчасно знищувати амброзію!

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачається накладення штрафу:

  • на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.);
  • на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Найефективнішими способами боротьби з цим бур’яном є виривання рослини з корнем в період бутонізації (до початку цвітіння) та низьке регулярне скошування на великих ділянках протягом всього періоду вегетації.

Шановні жителі м. Бахмут!
Давайте разом боротися з амброзією!
Т
ільки небайдуже ставлення та участь кожного в знищенні амброзії допоможуть викорінити цей шкідливий бур'ян!

ambroziya

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально