Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Учні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня Європи

Переглядів: 180
21.05.2019 - 12:59
Учні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня Європи

До відзначення обласного свята Дня Європи, яке пройшло цього року в Бахмуті, активно долучились освітяни міста: Управління освіти, педагоги, учні шкіл, вихованці позашкілля, батьки.

Школярі всіх дванадцяти шкіл та вихованці Бахмутського МЦДЮ взяли участь у танцювальних майстер-класах: «Dance party» (популярних танців Швейцарії, Іспанії, Фінляндії, Греції), танців країн Європи: полонез, краков’як, віденський вальс, берлінська полька та в конкурсі флешмобів «Танці народів Європи». Справжнє танцювальне свято подарували діти всім присутнім, наприкінці переможці та учасники були нагороджені дипломами Донецького обласного Палацу молоді «Юність». Переможцями стали:

І місце – ЗОШ №5, НВК №11, Бахмутський МЦДЮ,

ІІ місце – ЗОШ №№10, 18,

ІІІ місце – ЗОШ №№2, 12, 24.

Такі високі результати стали можливими завдяки масштабній підготовці до заходу, бо за виділені кошти педагоги та учні разом із батьками змогли пошити яскраві костюми, якісно підготуватися до виступів.

Також у цей день майбутні випускники школи №5 мали можливість поспілкуватись із заступником Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергієм Петуховим про можливість навчання за кордоном та в провідних закладах вищої освіти України, і навіть отримали подарунки.

Увечері освітяни, діти та батьки, майже 500 осіб, взяли участь у яскравому параді вишиванок, демонструючи свою національну єдність та любов до України!

Учні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня ЄвропиУчні закладів освіти Бахмута – учасники обласного свята до Дня Європи

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально