Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 86 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Практичні психологи Управління освіти м. Бахмут – переможці Всеукраїнського конкурсу

Переглядів: 273
21.05.2019 - 16:23
Практичні психологи Управління освіти м. Бахмут – переможці Всеукраїнського конкурсу

За підтримки Міністерства освіти і науки України у поточному році Інститутом модернізації змісту освіти запроваджено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» з метою виявлення та поширення кращого досвіду фахівців психологічної служби.

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу у номінації «Профілактичні програми» авторська програма для підлітків «Час обирати» Вікторії Головко, завідувача Центру практичної психології і соціальної роботи, та Юлії Коршун, практичного психолога Центру, посіла 1 місце та має гриф Міністерства освіти і науки України щодо впровадження у закладах загальної середньої освіти України.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, професійних досягнень та надалі поширювати досвід психологічної служби Бахмута.

Практичні психологи Управління освіти м. Бахмут – переможці Всеукраїнського конкурсуПрактичні психологи Управління освіти м. Бахмут – переможці Всеукраїнського конкурсуПрактичні психологи Управління освіти м. Бахмут – переможці Всеукраїнського конкурсу

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально