Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 70 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Військовий аташе Естонської Республіки в Україні провів зустріч з першим заступником голови міста Бахмут

Переглядів: 1965
22.05.2019 - 13:48

21 травня в місті Бахмут в межах заходів міжнародного військового співробітництва України на базі Командування Сухопутних військ Збройних Сил України пройшла зустріч, яка спрямована на налагодження співробітництва між командуванням та підрозділами територіальної оборони Збройних Сил України та підрозділами Союзу Оборони Естонської Республіки.

Військовий комісар Донецького обласного комісаріату полковник Олександр Сергєєв та командир бригади територіальної оборони полковник Андрій Галдак разом з естонськими гостями полковником Віктором Кальніцьким та військовим аташе Естонської Республіки в Україні полковником Вахуром Мурулаїд провели зустріч з першим заступником голови міста Бахмут Тетяною Савченко. Сьогодні серед добровольців тероборони - новобранці і військові запасу, звичайні чоловіки і жінки, працівники місцевого самоврядування, люди різних професій. Багато з них є бійцями територіальної оборони вже на контрактній основі.

Як наголосила Тетяна Савченко, місцева влада й надалі буде сприяти розвитку та зростанню оборони на території нашого регіону. Бо в умовах військової агресії Росії проти України, вона є однією із стратегічних дій Збройних сил України по забезпеченню територіальної цілісності і державного суверенітету.

Військовий аташе Естонської Республіки в Україні провів зустріч з першим заступником голови міста Бахмут