Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

"Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Переглядів: 608
04.06.2019 - 13:15
"Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Яскравим фіналом Всеукраїнської акції "Ми – Діти, ми – Всесвіт" в м. Харків став музичний флешмоб, який відбувся 1 червня на центральній площі Свободи.

Цього разу хор «Фантазія» Школи мистецтв м.Бахмута став учасником грандіозного, яскравого шоу в якому були задіяні 4 тисячі дітей – учнів мистецьких та загальноосвітніх шкіл, учасників хореографічних колективів, спортсменів та хорових колективів з восьми місць різних регіонів України Ужгорода, Києва, Бахмута, Хмельницького, Мелітополя, Одеси, Тернопіля, Добропілля.

На багатометровій сцені, дитячі хорові колективи та симфонічні і народні оркестри виступили разом з професійним оркестром "Prime Orchestra". У їх виконанні прозвучали твори українських авторів, а також естрадні світові хіти. Спів прикрасили виступи танцювальних колективів та театралізовані постанови.

Близько години на площі панував «драйвовий», піднесений настрій. Організація заходу вражала масштабами та ретельністю підготовки, а гордість за наших дітей, які приймали у цьому участь просто переповнювала серце.
Ми щиро вдячні гостинним господарям - голові Харківської міської ради Геннадію Кернесу, директору Департамету культури Харківської міської ради Світлані Бабицькій та її заступнику Тетяні Мараховській за незабутні враження, можливість співати поряд з професійними музикантами та набуття сценічного досвіду, високий професіоналізм та щиру любов до дітей.

"Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально