Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

Бронзові призери чемпіонату України

Переглядів: 1868
06.06.2019 - 16:44

3 червня на березі Чорного моря у смт Затока, другий в історії чемпіонат України з пляжного самбо зібрав 156 спортсменів з 15 регіонів України.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: серед юнаків та дівчат до 16 років, серед чоловіків та жінок, а також серед майстрів старше 45 років. Донецька область була гідно представлена на цих змаганнях. До складу збірної команди області увійшли 8 борців з м. Бахмут. Переможцями та призерами стали:

Статівкіна Карина - 1 місце

Митник Ольга - 2 місце

Сторожилова Поліна - 2 місце

Миронович Аліна - 3 місце

Осипян Олександр - 3 місце

В загальнокомандному заліку Донецька область посіла 3-є місце, поступившись борцям Рівненської (1місце) та Дніпропетровської (2 місце)областям.

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!

Бронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату УкраїниБронзові призери чемпіонату України