Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

У БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ

Переглядів: 239
11.06.2019 - 15:33
У БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ

Центр практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради розпочав роботу Літніх психологічних шкіл.

Одна буде працювати  для  педагогів  на  базі  Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів за двома напрямами: «Інновації починаються з нас» - для учителів закладів загальної середньої освіти, які будуть працювати в умовах НУШ та «Інклюзивній освіті - так» - для вчителів індивідуального та інклюзивного навчання, асистентів педагога. Друга Літня профілактична школа для підлітків «Час обирати» функціонує на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

Роботу Літньої школи для педагогів спрямовано на формування психологічної готовності та вдосконалення рівня психологічної компетентності педагогічних працівників для реалізації освітніх змін, відповідно до концепції Нової української школи. Педагоги знайомляться з основами нейропсихології та на власному досвіді відпрацьовують вправи щодо розвитку правої та лівої півкуль.

Заняття Літньої профілактичної школи для підлітків підвищать рівень компетентності учнів з питань формування здорового способу життя та сприятимуть формуванню свідомої поведінки та відповідального ставлення до власного життя.

Учасники жваво обговорюють завдання, з захопленням беруть участь у вирішенні актуальних питань, відпрацьовують навички імпровізації та гнучкості мислення, що сприятиме психологізації освітнього процесу.

У БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИУ БАХМУТІ СТАРТУВАЛИ ЛІТНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально