Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Знайомство з Європейським Союзом в міській бібліотеці для дітей

Переглядів: 106
12.06.2019 - 11:45
Знайомство з Європейським Союзом в міській бібліотеці для дітей

З 10 червня 2019 року в міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської ЦБС розпочав свою роботу Куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».

Ця можливість надається бібліотекам України в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Усі методичні матеріали бібліотека отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Відвідувачі бібліотеки мають змогу отримати інформацію про історію Європейського Союзу, принципи функціонування ЄС, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, відносини Європейського Союзу та України, європейські цінності. Для дітей є навчальна карта Європи, ігри, інформація про навчання в Європі та подорожі. 

Першими відвідувачами стали діти пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл міста. Бібліотекар познайомила дітей з історією створення куточку, з методичними матеріалами та брошурами. Дуже зацікавила дітей книжечка «Паспорт Європейського Союзу» з коротенькою інформацією про країни Євросоюзу. Звернули увагу вони і на брошури: «Тремоло та його європейська місія», «Європа-гра» та «Відкрий для себе Європу», - де подана інформація про клімат, мову, історію та культуру країн. Усі представлені матеріали є легкими і зрозумілими для сприйняття. А для дітей це найголовніше. Далі плануються соціокультурні заходи, спрямовані на популяризацію ЄС та євроінтеграцію України.

Знайомство з Європейським Союзом в міській бібліотеці для дітейЗнайомство з Європейським Союзом в міській бібліотеці для дітей

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально