Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Підсумки роботи за рік підведено на нараді керівників закладів освіти Бахмута

Переглядів: 2913
26.06.2019 - 16:39
Підсумки роботи за рік підведено на нараді керівників закладів освіти Бахмута

У червні начальник  Управління освіти  Бахмутської міської ради Марина Рубцова  провела нараду з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти, на якій було підведено підсумки роботи закладів за навчальний рік та окреслено плани на наступний.

Про моніторинг результатів освітнього процесу закладів загальної середньої освіти за 2018-2019 н.р. доповіла головний спеціаліст Управління Анна Артюхіна. Було зроблено порівняльний аналіз досягнень учнів 4, 9 та 11 класів. Обговорено питання участі випускників шкіл у зовнішньому незалежному тестуванні та їх результативність.

Протягом року міським методичним кабінетом Управління освіти багато уваги приділялося розвитку творчої особистості педагога. Методист Інна Астапова підбила підсумки активності та результативності вчителів у конкурсах фахової майстерності, зазначивши, що методичний кабінет Управління освіти в обласному рейтингу з даного питання посідає перше місце.

Оздоровлення дітей – важлива складова діяльності закладу освіти влітку. Тож головний спеціаліст Олена Доля доповіла про підсумки роботи пришкільних таборів із денним перебуванням, майданчиків та мовних таборів  під час оздоровчої кампанії 2019 року, відзначила ретельну плідну роботу керівників закладів освіти, які забезпечили якісний відпочинок школярів. Із присутніми поділилася досвідом корисного і цікавого оздоровлення директор ЦТТДЮ Тетяна Куліш. Також заслухали питання про готовність до відкриття табору «Вогник». Директор Вячеслав Кудрявцев звітував про підготовку закладу до літнього оздоровлення, у тому числі про проходження медичного ліцензування.

Завідувач методичного кабінету Тетяна Донченко звернула увагу керівників на планування діяльності закладу на 2019-2020 навчальний рік і дала рекомендації щодо складання освітніх програм та навчальних планів, наголосивши на основних моментах.

Також директори обговорили питання організованого завершення навчального року, підготовки закладів до нового 2019-2020 н.р., до продовження реалізації Концепції НУШ та інклюзивного навчання.

 

Підсумки роботи за рік підведено на нараді керівників закладів освіти БахмутаПідсумки роботи за рік підведено на нараді керівників закладів освіти БахмутаПідсумки роботи за рік підведено на нараді керівників закладів освіти Бахмута

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально