Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Щодо підсумків першої оздоровчої зміни

Переглядів: 612
26.06.2019 - 16:43
Щодо підсумків  першої  оздоровчої зміни

У м. Бахмут та Бахмутському районі пройшла перша оздоровча зміна, у яку працювали 44 заклади відпочинку з денним перебуванням ( пришкільні табори).

У ході підготовки та роботи пришкільних таборів Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» були проведені моніторингові обстеження у закладах відпочинку в ході яких здійснювався контроль безпечності факторів середовища для відпочиваючих дітей.  Було проведено дослідження 352 проб питної води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники, у період роботи закладів відпочинку відхилень виявлено не було. Також було досліджено 30 страв на калорійність, 75 – на бактеріологічне забруднення, відхилень виявлено не було. З 680 змивів з обладнання, одягу та рук працівників харчоблоків, відхилення знайдені у 0,15%. Також було досліджено овочі на вміст нітратів ( 13 проб, перевищень ГДК не виявлено). Було обстежено на носійство ГКІ  та стафілококу 12 працівників харчоблоків, позитивних результатів не виявлено. Було досліджено 420 змивів на яйця гельмінтів у приміщеннях та з предметів побуту у пришкільних таборах, позитивних виявлено не було.

   Таким чином, у цілому, робота пришкільних таборів з санітарно-епідеміологічної точки зору пройшла безпечно та благополучно. Випадків захворювань дітей на ГКІ зареєстровано не було.    


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально